Menu
 Zpět

The Little Panda

Pokud vás zajímají akce a aktivity pro děti v Praze na víkend nebo běheme celého roku, podívejte se na web našeho partnera  - www.littlepanda.cz.

Web Little Panda vytvořili rodiče dětí, povětšinou expatů, žijících v Praze pro další další rodiče. Pracují na vytvoření komunity rodin a organizací, které si mohou vzájemně pomáhat a zlepšit život v Praze. zejména pro rodiny naleznete na této stránce spoustu užitečných informací - tipy na místa, která můžete navštívit, restaurace, akce, aktivity pro děti a seznam kontaktů, které by se vám mohli hodit, pokud něco v Praze hledáte. 

Přemýšlíte, co s vaší ratolestí tento víkend podniknout? Podívejte se do sekce "events" na webu Little Panda. Najdete zde vždy seznam nejlepších akcí pro děti, které se konají v daném týdnu - umělecké akce, workshopy, festivaly a další. 

Jako jeden příklad za všechny - hrady a zámky spojené se dnem stráveným venku jsou s dětmi vždycky dobrá zábava. Na webu Little Panda najdete list list více než 500 hradů a zámků, tak si můžete vybrat, co se vám líbí a na který se můžete s dětmi snadno dostat.

Můžete se také zapsat k odběru newsletteru do vaší emailové schránky. Díky tomu vám neuniknou zajímavé informace a příležitosti kam výchově dítěte v Česku. V rámci newsletteru nebo na webu můžete také na některé rodinné a dětské akce získat slevy a promo kódy

Přejeme vám s Little Pandou krásné jaro!

Další články

IMSP PODCAST s absolventem Jonášem Zapletalem

“To nejpřínosnější, co mi dala IMSP do života je, že rozvíjela mou zvědavost. Jednoduše mě, jako dítě, nechala objevovat mým vlastním způsobem svět okolo mě.“

Číst dál

CO JE PRO VÝVOJ VAŠEHO BATOLE NEJLEPŠÍ

Dnešní rodiče jsou neustále zahlcováni radami a tipy pro maminky i tatínky, co by jejich děti měly nebo neměly mít.  V takovém množství informací může být rozhodování, co je pro vývoj jejich dítěte nejlepší, obtížné. Každý rodič touží dělat správná rozhodnutí a opatřit batoleti to nejlepší. Ale jak poznáme, co je pro ně prospěšné a co ne?

Číst dál

Sezóna hepčí! Jak učíme batolata hygieně

V našich třídách se snažíme využít každé příležitosti a učit naše studenty, jak se o sebe během dne samostatně postarat.

Číst dál

Štědrost a umění - Projekt Random Gifts of Arts

Na jaře jsme jako součást výuky o hodnotách a umění ve třídách základní školy IMSP zařadili workshop dvou přednášejících z konference TEDxu, Garreta Garrelse a Tima Holmese.

Číst dál

IMSP Podcast: Meet alumna Mariana Beckova

"Má tři slova, kterými bych popsala IMSP, jsou samostatnost, zábava a zvídavost!"

Číst dál
10.02.2020
Montessori
dílničky pro děti
2-12 měsíců
Montessori dílničky
batole a já
Virtuální prohlídka